Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Muzeum Miasta Malborka - "Herbatka u Flatauerów - międzypokoleniowe spotkania dyskusyjno-warsztatowe "/ Patriotyzm Jutra 2019

Wyszukiwarka

Ludzie tańczą w ogrodzie muzeum

"Herbatka u Flatauerów - międzypokoleniowe spotkania dyskusyjno-warsztatowe "/ Patriotyzm Jutra 2019

Muzeum Miasta Malborka otrzymało dotację z programu Patriotyzm Jutra organizowanego przez Muzeum Historii Polski. Dofinansowanie zostało przyznane na realizację projektu: "Herbatka u Flatauerów - międzypokoleniowe spotkania dyskusyjno-warsztatowe".

W ramach tego projektu odbył się cykl spotkań międzypokoleniowych. Podczas każdego z nich ludzie w różnym wieku wymieniali się swoimi wspomnieniami, wiedzą i archiwalnymi fotografiami. Jedne z warsztatów dotyczyły muzyki. Młodzi oraz starsi dyskutowali i wymieniali się informacjami o muzyce dawnej i tej współczesnej. Efektem tych warsztatów jest teledysk, w którego realizację zaangażowali się wszyscy uczestnicy.

Na zakończenie projektu odbył się międzypokoleniowy festyn w ogrodzie Muzeum Miasta Malborka. Podczas wydarzenia można było wziąć udział w warsztatach rękodzielniczych z zakresu makramy, tkactwa, ceramiki i powroźnictwa, potańcówce przy dźwiękach muzyki retro w wykonaniu Detko Band Orchestra oraz spędzić miło czas podczas seansu kina letniego.

Banery/Logo