Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Muzeum Miasta Malborka - Robimy Muzeum Razem!

Wyszukiwarka

grafika promująca akcję Robimy Muzeum Razem

Robimy Muzeum Razem!

Posiadasz przedmioty związane z Malborkiem lub przedwojennym Marienburgiem czy Malborgiem i chcesz się nimi podzielić? Weź udział w akcji "Robimy Muzeum Razem", udostępnij przedmioty muzeum i wspólnie budujmy historię naszego miasta.

Jeżeli w Państwa zbiorach znajdują się wartościowe pamiątki dotyczące historii oraz tradycji naszego miasta, które są zbędne i zbierają tylko kurz na strychu lub piwnicy, to warto przynieść je do muzeum. Może się okazać, że dla nas to wartościowy przedmiot prezentujący tożsamość, historię oraz tradycję miasta i jego mieszkańców.

Przyjmiemy między innymi: fotografie, pamiątki po zakładach pracy, archiwa rodzinne, przedmioty kolekcjonerskie oraz pamiątkowe i wiele innych. Jeśli przedmioty są zbyt cenne dla Państwa, aby przekazać je muzeum, możemy wykonać ich kopię i dołączyć ją do naszych zbiorów.

Pamiątki można przynosić od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00 do siedziby Muzeum Miasta Malborka przy ul. Kościuszki 54. Z muzeum można się również skontaktować mejlowo, pisząc pod adres sekretariat@muzeum.malbork.pl lub dzwoniąc pod numer 884 994 454.

Banery/Logo