Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Muzeum Miasta Malborka - Wystawa Muzeum Morskiego w Gdańsku „Do DNA..."

Wyszukiwarka

Plakat wystawy

Wystawa Muzeum Morskiego w Gdańsku „Do DNA..."

Od 2 czerwca w Muzeum Miasta Malborka można oglądać niezwykłą wystawę pt. „Do DNA. 50 lat archeologicznych badań podwodnych Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku”. W wyjątkowej scenerii prezentowane są na niej skarby z dna Morza Bałtyckiego, z wraków statków - dotychczas anonimowe znaleziska, niemi świadkowie katastrof morskich.

Ekspozycja została nam wypożyczona przez Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku, które zostało nagrodzone za nią Pomorską Nagrodą Muzealną 2023.
Wystawę prezentującą przedmioty wydobyte z dna Morza Bałtyckiego w tajemniczej aurze mogą Państwo przez najbliższy czas oglądać w Muzeum Miasta Malborka w specjalnie przygotowanej sali.


Wystawa dostępna będzie do 26 sierpnia na parterze budynku Muzeum Miasta Malborka przy ul. Kościuszki 54, od wtorku do soboty w godzinach 10-16. Wstęp bezpłatny.

Banery/Logo