Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Muzeum Miasta Malborka - Letni Jarmark Rękodzieła

Wyszukiwarka

plakat promujący jarmark

Letni Jarmark Rękodzieła

Zapraszamy wszystkich rękodzielników z Malborka i okolic na Letni Jarmark Rękodzieła. Wystawcy będą mogli wystawić swoje przedmioty w ogrodzie Muzeum Miasta Malborka w każdy wakacyjny weekend, z wyłączeniem 10-11 lipca.

Pierwszy jarmark odbędzie się 19-20 czerwca. Dla wystawców dostępny będzie ogród przy Muzeum Miasta Malborka. Zapewniamy dostęp do toalety i wody w budynku oraz prądu, również w ogrodzie.

Wystawcy organizują stoisko we własnym zakresie. Muzeum ma do dyspozycji 3 stoiska, które mogą być wypożyczane rotacyjnie (w każdy weekend dla innego rękodzielnika). Jeśli nie masz stoiska, a chcesz zaprezentować swoje wyroby, napisz nam to w zgłoszeniu.
Sprzedaż może być prowadzona w godz. 11-18. W tym czasie ogród będzie otwarty dla mieszkańców i turystów od strony ul. Wareckej i ul. Kościuszki.

Zapisy na pierwszy jarmarkowy weekend trwają do 10 czerwca. Rękodzielników zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres mejlowy promocja@muzeum.malbork.pl. W wiadomości należy zawrzeć krótki opis wytwarzanego rękodzieła i rękodzielnika oraz zdjęcia przedmiotów, które mają zostać wystawione. Prosimy również o załączenie zdjęcia proponowanego stoiska (namiot, parasol, stolik). Jeśli planujecie wziąć udział w jarmarku również w kolejne weekendy, napiszcie to w zgłoszeniu.
Opłata za wystawienie stoiska wynosi 25 zł za dzień.

Wszystkie dodatkowe zapytania można kierować na adres: promocja@muzeum.malbork.pl.

 

Ze względu na małą ilość zgłoszeń wystawców Letni Jarmark Rękodzieła zostaje zawieszony w miesiącu sierpniu. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy jeszcze mogli gościć Was na niejednym jarmarku i wspólnie promować lokalne rękodzieło.

Banery/Logo